Kontenery serwerownie

Oferujemy rozwiązania doskonale sprawdzające się w najróżniejszych zastosowaniach, które cenione są również w branży IT. Nasze modułowe mobilne serwerownie znajdują wszechstronne zastosowanie wszędzie tam, gdzie do prowadzenia działalności niezbędne jest korzystanie z rozbudowanej sieci informatycznej zlokalizowanej w bezpiecznym miejscu.

Kontener informatyczny – mobilne Data Center

Branża IT obecnie należy do najbardziej rozwijających się. Nie dziwi więc fakt, że w tej kategorii nieustannie poszukuje się sprawdzonych rozwiązań, również takich, które pozwolą na bezproblemową i bezpieczną rozbudowę infrastruktury informatycznej. Proponowane przez nas moduły to pewność, że realizacja takiej inwestycji nie będzie wiązała się z długim oczekiwaniem, a możliwość dostosowania wymiarów czy też parametrów technicznych każdej konstrukcji to dodatkowe atuty.

Mobilne serwerownie kontenerowe – zalety

Kontenery serwerowe to nowoczesne Data Center, które coraz częściej wykorzystywane są w tworzeniu wydajnej infrastruktury informatycznej. Przez branżę IT cenione są za to, że umożliwiają szybką rozbudowę sieci, bez konieczności przeprowadzania modyfikacji istniejących budynków. Tym samym unika się problemów często generowanych przez takie działania, na przykład przerw technicznych w dostępie do zasobów danych.

Kontenery IT – mobilne Data Center od KONT-DAR

Doskonale rozumiemy potrzeby rynku, dlatego w naszej ofercie już od jakiegoś czasu dostępne są wykorzystywane w branży informatycznej kontenery. Serwerownie dla IT w postaci mobilnych Data Center są rozwiązaniem praktycznym, bezpiecznym oraz ekonomicznym, ponieważ pozwalają na szybkie posadowienie modułu w wyznaczonym miejscu oraz niemal natychmiastowe rozpoczęcie eksploatacji. Tak stworzona przestrzeń jest świetnym uzupełnieniem standardowej infrastruktury, a uzyskany dodatkowy metraż ułatwia rozbudowę o potrzebną przestrzeń do zamontowanie dodatkowego sprzętu IT. Jeżeli więc poszukują Państwo rozwiązań umożliwiających rozbudowę serwerowni, to zachęcamy do przyjrzenia się naszym Data Center – zapraszamy do KONT-DAR.

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818