Kontenery niestandardowe

Kontenery niestandardowe są specjalnością naszej firmy.

Z uwagi na to, że każdy obiekt produkowany jest od podstaw, Klient ma możliwość całkowitego dostosowania obiektu do własnych potrzeb. Dotyczy to między innymi wymiarów samej konstrukcji – ustalamy dokładną wysokość, długość oraz szerokość naszych rozwiązań. Nasza oferta na kontenery niestandardowe obejmuje również zapewnienie odpowiedniego wykończenia wewnątrz oraz na zewnątrz. Pozwala to obiektowi wyróżnić się na tle innych, zapadając w pamięć Klientom.

Jako producent kontenerów na zamówienie dostosowujemy również ich właściwości techniczne, w tym grubość izolacji, wytrzymałość obciążeniową podłogi, podział wewnętrzny, a także niezbędne wyposażenie – m.in. urządzenia sanitarne. Zachęcamy do kontaktu, w celu ustalenia jakie jeszcze dodatkowe rozwiązania można zamontować w naszych obiektach na wymiar.

Ustalamy z klientem każdy szczegół, zanim przystąpimy do realizacji zlecenia. Nie sprawia nam problemu przygotowanie niestandardowych, specjalistycznych aranżacji, czy też dostosowanie się do istniejących obiektów infrastruktury – a często jest to przeszkodzą przy standardowych modułach.

Kontenery specjalne – konstrukcje na zamówienie od KONT-DAR

W przeciwieństwie do standardowych modułów, kontenery specjalne są przez nas wykonywane w wymiarach określonych przez Klienta, co ułatwia ich posadowienie na przykład obok już istniejącej infrastruktury. Konstrukcje te projektujemy z uwzględnieniem m.in. zróżnicowanych oczekiwań dotyczących na przykład parametrów technicznych termoizolacji, rozmieszczenia ścianek, drzwi oraz okien, a także wyposażenia.

Dlaczego warto skorzystać z oferty KONT-DAR?

Przede wszystkim kompleksowo zajmujemy się realizacją każdego zamówienia, korzystając ze sprawdzonych technologii. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jesteśmy w stanie wykonać projekty uwzględniające indywidualne oczekiwania dotyczące zarówno wymiarów obiektu, jego wyposażenia wewnętrznego, jak i zastosowanych rozwiązań w zakresie termoizolacji czy też stolarki otworowej. Jeżeli interesują Państwa niestandardowe moduły dostosowane do konkretnych oczekiwań – zapraszamy do kontaktu i konsultacji założeń z naszymi ekspertami.

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818