Budki parkingowe

Zamknięte osiedla mieszkaniowe, wydzielone obszary wokół budynków instytucji publicznych czy też teren prywatny wykorzystywany na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej to jedne z wielu lokalizacji, w których kluczowe jest bezpieczeństwo użytkowników oraz nieustanna kontrola natężenia ruchu. Realizacją tych zadań zajmuje się stróż, jednak jego zatrudnienie wymaga zapewnienia optymalnych warunków pracy. Chcąc je stworzyć i jednocześnie zminimalizować nakłady inwestycyjne, warto zdecydować się na zamówienie budki parkingowej na bazie kontenera, która dostosowana do indywidualnych potrzeb świetnie sprawdzi się w swojej roli przez cały rok.

Kontenery parkingowe KONT-DAR – nowoczesne i praktyczne rozwiązanie

Jako przedsiębiorstwo od lat zajmujące się adaptacją i budową modułów na bazie konstrukcji kontenerowych możemy w tym zakresie zaoferować naszym Kontrahentom szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Oferowane budki dla stróża doskonale znoszą działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, są termoizolowane i szczelne. Wyposażone w drzwi, okna lub przeszklenia, lokalizowane są wszędzie tam, gdzie konieczne jest kontrolowanie przepływu ruchu czy też pobieranie stosownych opłat za korzystanie z miejsc parkingowych przez kierowców.

Budki parkingowe dostosowane do indywidualnych potrzeb

Dzięki temu, że konstrukcje kontenerowe to nasza specjalność, jesteśmy w stanie w pełni przystosować każdą budkę dla stróża do indywidualnych potrzeb Klientów. Dotyczy to zarówno wymiarów modułu, jak i zastosowanych rozwiązań, m.in. lokalizacji i typu otworów drzwiowych oraz okiennych. Dzięki temu obiekt będzie miał odpowiednie gabaryty i nie zajmie wiele miejsca, co ułatwi jego posadowienie w wyznaczonej lokalizacji.

Modułowa stróżówka parkingowa od sprawdzonego producenta

Każda budka dla stróża na bazie kontenera trafiająca do Klientów KONT-DAR to obiekt spełniający warunki techniczne, który może być użytkowany już chwilę po jego osadzeniu w wyznaczonym miejscu. To funkcjonalne i bardzo opłacalne rozwiązanie – zapraszamy!

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818