Kontenery biura sprzedaży

Oferowane przez KONT-DAR moduły to doskonały przykład potwierdzający, że pomysłowość oraz znajomość technicznych niuansów wystarczą, aby ze znanych rozwiązań stworzyć zupełnie nowe i odpowiadające współczesnym potrzebom. Prezentowane w tej kategorii, budowane przez nas mobilne kontenery biurowe i sprzedażowe doskonale sprawdzają się w swojej roli. Są powszechnie wykorzystywane przez przedsiębiorstwa do wydzielenia przestrzeni odpowiedniej m.in. do obsługi klientów. Przestronne oraz bardzo wygodne w użytkowaniu, cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem.

Mobilne biuro sprzedaży – nowoczesny kontener

Funkcjonalne, praktyczne i bezpieczne. Mobilne biura sprzedaży, których budowaniem się zajmujemy, to konstrukcje przygotowane tak, aby zapewniały optymalne warunki codziennego użytkowania. Posiadają więc termoizolowane podłogi, ściany oraz zadaszenia, a także przeszklenia pozwalające na dostęp światła dziennego. Odpowiednio wyposażone, mogą być z powodzeniem eksploatowane przez cały rok, nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Wystarczy zadbać o dodanie klimatyzatorów czy też urządzeń grzewczych. Co jednak najważniejsze, proponowane przez nas moduły są wykonane z dbałością o detale i estetykę. To zaś sprawia, że stanowią reprezentacyjną przestrzeń chętnie wykorzystywaną np. w handlu oraz usługach.

Gdzie zamówić kontener na mobilne biuro sprzedaży?

Wykonany na indywidualne zamówienie lub wybrany spośród dostępnych opcji sprzedażowy kontener biurowy, to doskonałe i bardzo nowoczesne rozwiązanie sprawdzające się wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na wybudowanie odpowiedniego pomieszczenia. Jest to praktyczny, mobilny moduł, który w razie potrzeby może zostać szybko i sprawnie przeniesiony w nowe miejsce. Decydując się na jego zakup warto skontaktować się z firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w adaptacji oraz budowaniu tego typu konstrukcji. W KONT-DAR wykonamy moduł od podstaw, zgodnie z przekazanymi przez Klientów wytycznymi – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818