Kontenery handlowe

Pawilony handlowe to forma która pozwala na organizowanie kiosków, sklepików, warzywniaków osiedlowych, kas biletowych, małe gastronomie itd.

Obecnie, coraz częściej przyszli oraz aktualni właściciele sklepów decydują się na elastyczne rozwiązania podczas wyboru obiektu, w którym rozpoczną działalność gospodarczą. Dlatego polecamy pawilony handlowe, które pozwalają na zaaranżowanie pomieszczeń służących do drobnej sprzedaży. Dzięki nim Klient, ponosząc stosunkowo niskie koszty za lokal, może zbadać rynek w celu dalszego rozszerzenia swojej działalności.

Jako doświadczony producent, zajmujemy się przygotowywaniem rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nasze kontenery usługowe wyróżnia duża modułowość, umożliwiając przygotowanie niewielkiego zaplecza socjalnego, czy też pomieszczenia sanitarnego w obrębie całego obiektu. Aby wyróżnić pawilony na tle innych, możemy również zaoferować dostosowanie jego wyglądu.

Kontenery handlowe to forma która pozwala na organizowanie kiosków, sklepików, warzywniaków osiedlowych, kas biletowych, małe gastronomie itd.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami.

Nowoczesne, komfortowe i funkcjonalne. Oferowane przez nas pawilony handlowe to kontenery przystosowane do tego, aby możliwie jak najlepiej spełniały swoje zadanie. Jeżeli więc planujesz rozpocząć działalność sprzedażową w wybranym miejscu lub chcesz zainwestować w rozwój firmy, to koniecznie przyjrzyj się tej propozycji!

Dlaczego warto zainwestować w solidny pawilon handlowy?

Przede wszystkim taki obiekt zapewnia komfortowe warunki pracy. Może bowiem być wyposażony we wszystkie niezbędne do prowadzenia dowolnej działalności handlowej elementy. Problemem nie jest również podłączenie do źródła prądu czy wodociągu. Taka przestrzeń pozwala w zachęcający sposób wyeksponować sprzedawane produkty, a zainstalowanie klimatyzacji czy systemu grzewczego sprawia, że punkt bez problemu działać będzie całorocznie. Inwestorzy, którzy już zdecydowali się na to rozwiązanie, doceniają również fakt, że do dostarczanych przez nas pawilonów trudno jest się dostać osobom niepowołanym, dlatego łatwiej jest uchronić posiadany sprzęt oraz towary przed zniszczeniem lub kradzieżą.

Nowoczesne kontenery – pawilony handlowe na miarę oczekiwań naszych Klientów

Sklep z odzieżą, pieczywem, artykułami spożywczymi, kiosk lub punkt obsługi klientów lokalnego dewelopera – bez względu na wyznaczoną rolę, każdy pawilon zamówiony w KONT-DAR świetnie spełni swoje zadanie. Wykonany na bazie stalowej konstrukcji moduł to rozwiązanie lubiane między innymi za wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne, możliwość modyfikacji czy też fakt, że przeniesienie takiego kontenera w inne miejsce nie sprawia większych problemów. Szczególnie ta ostatnia cecha jest szczególnie doceniana w biznesie, ponieważ pozwala dotrzeć z ofertą bliżej potencjalnych Klientów.

KONT-DAR – najlepsze kontenery handlowe

Wybierając naszą ofertę masz pewność, że dostarczony przez nas kontener spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Inwestując w takie rozwiązanie zyskujesz mobilną i bardzo funkcjonalną przestrzeń do prowadzenia biznesu oraz sprzedaży swoich produktów, która w dodatku może zostać zaopatrzona we wszelkie wygody. Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818