Kontenery handlowe

Pawilony handlowe to forma która pozwala na organizowanie kiosków, sklepików, warzywniaków osiedlowych, kas biletowych, małe gastronomie itd.

Obecnie, coraz częściej przyszli oraz aktualni właściciele sklepów decydują się na elastyczne rozwiązania podczas wyboru obiektu, w którym rozpoczną działalność gospodarczą. Dlatego polecamy pawilony handlowe, które pozwalają na zaaranżowanie pomieszczeń służących do drobnej sprzedaży. Dzięki nim Klient, ponosząc stosunkowo niskie koszty za lokal, może zbadać rynek w celu dalszego rozszerzenia swojej działalności.

Jako doświadczony producent, zajmujemy się przygotowywaniem rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Nasze kontenery usługowe wyróżnia duża modułowość, umożliwiając przygotowanie niewielkiego zaplecza socjalnego, czy też pomieszczenia sanitarnego w obrębie całego obiektu. Aby wyróżnić pawilony na tle innych, możemy również zaoferować dostosowanie jego wyglądu.

Kontenery handlowe to forma która pozwala na organizowanie kiosków, sklepików, warzywniaków osiedlowych, kas biletowych, małe gastronomie itd.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami.

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818