Adaptacja Kontenerów Morskich

Adaptacja kontenerów morskich do celów innych niż transportowe jest częścią działalności naszej firmy od początku jej powstania.

Przerabiamy wszystkie typy kontenerów morskich 8ft, 10ft, 20ft, 40ft modyfikując je w sposób który umożliwia ich wykorzystanie jako :

kontenery eventowe,mobilne sceny, kontenery gastronomiczne, kontenery ekspozycyjne, nowoczesne budynki biurowe, obiekty handlowe a nawet całoroczne budynki mieszkalne.

Wykorzystując ponad 20 letnie doświadczenie w branży produkcji kontenerów jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej innowacyjnym pomysłom. Ogranicza nas jedynie budżet i wyobraźnia naszych klientów.

Dzięki kompleksowej obsłudze, od fazy projektu po instalację najbardziej nietypowych systemów elewacyjnych oraz brandingu nasi klienci otrzymują gotowy produkt bez konieczności angażowania wielu niezależnych firm.

Czy przerobiony kontener morski spełni swoje zadanie?

Jest to kwestia, nad którą zastanawia się każdy Inwestor kontaktujący się z KONT-DAR i planujący wykorzystanie tego typu konstrukcji do własnych, ściśle określonych celów.

Adaptacje kontenerów morskich, czyli przerabianie modułów frachtowych na obiekty socjalne i mieszkalne, punkty obsługi klienta i gastronomiczne, sklepy czy zaplecza techniczne to działania, które cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem ze względu na swoje liczne atuty. Wśród wielu zalet najczęściej wymieniane są:

  • wygoda użytkowania,
  • możliwość zaimplementowania opcji dopasowanych do indywidualnych potrzeb,
  • a także mobilność.

Nie bez znaczenia są też relatywnie niskie koszty wykonania takiego obiektu w porównaniu do realizacji obiektów tradycyjnymi metodami. Wszystko to zachęca do skorzystania z rozwiązania, jakim jest adaptacja kontenerów morskich. Jakkolwiek należy pamiętać, że ich przerabianie to zadanie dla profesjonalnej firmy, która zadba o wszystkie kluczowe elementy i detale. Jedynie wykonanie modyfikacji zgodnie ze sztuką pozwoli w pełni wykorzystać możliwości takiej konstrukcji i sprawi, że moduł spełni swoje zadanie jako obiekt mieszkalny, punkt gastronomiczny, sklep, magazyn czy zaplecze socjalne.

Adaptacja kontenerów morskich – w jakim celu można wykorzystać zmodyfikowane konstrukcje?

Przerabianie kontenerów morskich nie bez powodu cieszy się obecnie tak dużą popularnością. Jest to bowiem sprawdzony i prosty sposób na stworzenie obiektu wyposażonego w niezbędne w danym obszarze udogodnienia, gotowego do posadowienia w wybranej lokalizacji. Dobrze zaprojektowana i wykonana adaptacja sprawi, że zarówno pojedynczy moduł, jak i kilka połączonych elementów umożliwi stworzenie przestrzeni idealnej do prowadzenia działalności gospodarczej, magazynowania, ekspozycji oferty, a nawet do mieszkania. Powiększenie biura, zorganizowanie miejsca, w którym umieszczone zostaną kluczowe elementy infrastruktury elektrotechnicznej czy też stworzenie wygodnej w eksploatacji szatni przy obiekcie sportowym – to wszystko możliwe jest dzięki adaptacji kontenerów morskich. Jeżeli więc poszukujesz funkcjonalnego i ekonomicznego rozwiązania problemów lokalowych, to z pewnością oferowane przez nas przerabianie modułów frachtowych będzie opcją godną uwagi. Szczególnie że KONT-DAR modyfikacje realizuje zawsze z uwzględnieniem określonych jeszcze na etapie konsultacji potrzeb Inwestorów.

KONT-DAR – przerabianie kontenerów morskich

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w przerabianiu kontenerów morskich, możemy zaoferować naszym Kontrahentom usługę adaptacji modułów na najwyższym poziomie. W rezultacie gotowe obiekty doskonale sprawdzą się w trakcie użytkowania, zapewniając wszystkie niezbędne udogodnienia. Z wykonaną termoizolacją ścian, sufitów i podłóg, rozprowadzoną elektryką, uwzględnioną wentylacją, a także wieloma innymi ważnymi elementami, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami i zgłębienia tematu adaptacji kontenerów morskich oraz do zlecenia nam przerobienia modułów frachtowych zgodnie z Twoimi oczekiwaniami!

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818