Kontenery agregaty

Stanowią kluczowy element układów zasilania awaryjnego i jako takie muszą być odpowiednio zabezpieczone – m.in. przed działaniem niekorzystnych czynników oraz dostępem nieuprawnionych osób. Agregaty prądotwórcze ze względu na sposób działania (głośność, wydzielanie spalin) umieszczane są w odpowiednio przygotowywanych przestrzeniach, a ze względu na możliwość adaptacji świetnie w tej roli sprawdzają się konstrukcje na bazie kontenerów oferowane przez KONT-DAR

Optymalne zabezpieczenie agregatu prądotwórczego

Termoizolowane, zabezpieczone antykorozyjnie, o nośności dostosowanej do wagi wyposażenia, z wentylacją oraz instalacją odprowadzającą spaliny – kontenery na agregaty prądotwórcze, w których produkcji mamy bardzo duże doświadczenie, to konstrukcje stalowe o znakomitych parametrach technicznych. Bardzo dobrze chronią znajdujące się wewnątrz urządzenia pozwalając na to, aby system zasilania awaryjnego mógł pracować wydajnie i bez zakłóceń zarówno przez cały czas, jak i tylko w sytuacjach kryzysowych tego wymagających.

Gdzie można wykorzystać kontener z agregatem prądotwórczym?

System zasilania awaryjnego zabudowany w kontenerze od KONT-DAR to rozwiązanie świetnie sprawdzające się do zasilania serwerowni, oczyszczalni ścieków, wodociągów, budynków użyteczności publicznej, komercyjnych, a także mieszkalnych. Nie wymaga wykorzystywania przestrzeni w już istniejących obiektach, może też zostać wyposażony przez Nabywcę w niezbędną infrastrukturę, m.in. osprzęt stale monitorujący poziom energii w sieci oraz inicjujący zasilanie awaryjne, kiedy zachodzi taka potrzeba.

Kontener na agregat prądotwórczy od KONT-DAR

Zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi ustaleniami i wykonane z dopilnowaniem najwyższych standardów, moduły oferowane w tej kategorii mogą być przygotowane nie tylko do ustawienia na stałe w wybranym miejscu, ale też do instalacji na podwoziu jezdnym, co zapewnia ich mobilność. Jeżeli więc poszukują Państwo sprawdzonych i trwałych rozwiązań z tego zakresu, to zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy z naszą firmą.

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818