Kontenery ekspozycyjne

Kontenery Ekspozycyjne to rodzaj kontenerów biurowych charakteryzujący się rozległą powierzchnią szklenia.

Aby wyróżnić się na tle konkurencji, niekiedy trzeba sięgnąć po niekonwencjonalne rozwiązania, które sprawią, że potencjalny Klient zainteresuje się danym produktem lub marką. W dzisiejszych czasach nie liczy się tylko jakość towaru czy usługi, ale także sposób jej zaprezentowania oraz cała otoczka temu towarzysząca. Z tego względu, jeśli Twoja firma poszukuje niestandardowego rozwiązania, pozwalającego na wyeksponowanie swojej marki w niebanalny sposób to kontenery wystawowe są zdecydowanie opcją, która należy rozważyć w pierwszej kolejności. To, co w dużym stopniu je charakteryzuje to bardzo duże przeszklenia umożliwiające możliwość zajrzenia do środka praktycznie z każdej perspektywy, a także innowacyjny wygląd oraz niezwykle duża powierzchnia użytkowa do wykorzystania.

Kontenery przeszklone, czyli uniwersalność zawarta w nietuzinkowym stylu

Konstrukcje modułowe cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że za ich sprawą można tworzyć niezliczone ilości kombinacji przestrzennych oraz dowolnie adaptować je do już istniejącej infrastruktury. Kontenery wystawowe posiadają wbudowaną instalację oświetleniową, a także mogą zostać wyposażone w urządzenia sanitarne czy też nagłośnienie i monitory LED. To wszystko sprawia, że jest to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne, nowoczesne, a także mogące zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Kontenery wystawowe, czyli szerokie spectrum możliwości zastosowań

Prezentowane w naszej ofercie obiekty mogą stać się biurami sprzedażowymi czy też pełnić rolę ekspozycyjną danego produktu czy marki np. luksusowego samochodu. W ten sposób zostanie on zaprezentowany w nieszablonowy sposób. Kontenery przeszklone sprawdzą się znakomicie podczas różnego rodzaju eventów m.in. motoryzacyjnych czy też wydarzeń promocyjnych ze sprzętem RTV i AGD. Obiekty te również mogą zostać wykorzystane jako mobilne punkty obsługi klienta, a także placówki handlowe. Kontenery wystawowe będą użyteczne również w sytuacjach, gdy mamy do czynienia ze stosunkowo niewielką przestrzenią lub w miejscu, w którym pragniemy otworzyć biznes, nie ma wystarczającej ilości lokali do wynajęcia lub kupna. Skorzystanie z tego typu obiektów jest więc rozwiązaniem zawierającym w sobie bardzo wiele możliwości.

line2

KONTENER EKSPOZYCYJNY

Opis materiałowy kontenera:

  • rama kontenera
  • stalowa (wymiary 2,45 X 4,40 X 2,80 + uchwyty transportowe 0,05) szt.2
  • ściany zew.
  • (blacha powlekana T–8; RAL 9007 + wełna mineralna 80mm+ płyta laminowana biała)
  • strop
  • (blacha trapezowa ocynk + wełna mineralna 80mm+ płyta laminowana biała)
  • dach
  • jednospadowy (wg. szkicu)
  • podłoga
  • (blacha trapezowa ocynk + wełna mineralna 100mm + płyta wiórowa 18mm + wykładzina )
  • szklenie
  • AL.-zimne RAL 7024 (drzwi AL.-zimne ( S-900 ) szyba/szyba + szklenie stałe 2250 X 2300 w tym element uchylny 300 X 800 szt.1; szklenie stałe 4200 X 2300 w tym element uchylny 300 X 800 szt.1; szklenie stałe 2250 X 2300 szt.2 )
  • instalacja elektryczna
  • w korytach ( oświetlenie górne rastrowe szt.4; gniazda podwójne natynkowe szt.3; tablica bezpiecznikowa z zabezpieczeniem różnicowo prądowym jednofazowym szt.1

IMG_0760

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818