Kontenery gastronomiczne

Wszechstronność oferowanych przez KONT-DAR modułów sprawia, że są one bardzo często wykorzystywane przez przedsiębiorców do prowadzenia działalności gastronomicznej, z reguły w postaci barów fast-food. To lokale, które świetnie funkcjonują w stworzonych w ten sposób przestrzeniach, nie generując wysokich kosztów utrzymania oraz umożliwiając działanie punktu w miejscach, w których tradycyjny budynek nie mógłby powstać.

Nowoczesny bar fast-food w kontenerze gastronomicznym – czy warto?

Duża konkurencja w branży, wysokie koszty najmu, a także w wielu przypadkach niepewność utrzymania rentowności przez cały rok ze względu na sezonowość to główne wyzwania, z jakimi muszą zmierzyć się osoby chcące otworzyć własny lokal gastronomiczny. Przyszli przedsiębiorcy nie muszą jednak podążać utartymi szlakami, ponieważ świetną alternatywą są odpowiednio przystosowane i nowoczesne kontenery, w których z powodzeniem prowadzić można na przykład mobilny bar fast-food. To inwestycja, która generuje mniejsze koszty eksploatacyjne oraz umożliwia elastyczniejsze dopasowanie się do potrzeb potencjalnych Klientów.

Zalety prowadzenia działalności w kontenerze gastronomicznym

Zorganizowanie baru fast-food w kontenerze nie jest wbrew pozoru dużym wyzwaniem. Minimalistyczny i termoizolowany moduł, do którego doprowadzić można wszystkie media ma kubaturę wystarczającą do umieszczenia niezbędnego sprzętu, lady, stolików z krzesłami, a nawet toalety. Z powodzeniem można w nim stworzyć optymalne warunki całkowicie spełniające wymagania sanitarne. Co jednak najważniejsze, jest to obiekt mobilny, który można w dowolnym momencie przetransportować w atrakcyjniejsze miejsce, na przykład tam, gdzie aktualnie przebywa więcej turystów.

Bar fast-food – moduł gastronomiczny od KONT-DAR

Oczywiście decydując się na takie rozwiązanie warto skorzystać z oferty producenta, który od lat zajmuje się przygotowywaniem stalowych konstrukcji na bazie kontenerów. W ten sposób zyskujemy pewność, że zamówiony obiekt spełni nasze indywidualne oczekiwania i w pełni umożliwi realizację planów biznesowych.

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818