Kontenery kotłownie

Prezentowane w tej kategorii moduły techniczne są nieocenione w przypadku konieczności pozyskania dodatkowej przestrzeni poza budynkiem, w którym prowadzona jest działalność produkcyjna – przestrzeni idealnej do zainstalowania kotła grzewczego lub urządzenia generującego parę wodną.

Kotłownie kontenerowe – optymalne rozwiązanie dla przemysłu

Kontenery kotłownie to konstrukcje stalowe ze wzmocnioną podłogą, wydajnym systemem wentylacyjnym oraz z przyłączami zaprojektowanymi i rozmieszczonymi tak, aby zarówno instalacja pieca wewnątrz modułu, jak i przyłączenie stacji do istniejącego obiektu nie sprawiały większych problemów. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest jego mobilność pozwalająca na posadowienie w dość ograniczonej przestrzeni oraz – w razie potrzeby – na jego przeniesienie. Przedsiębiorstwo KONT-DAR może Państwu zaoferować stacje tego typu wykonane na zamówienie. Będą one nie tylko miały wymiary odpowiednie do instalacji wybranego przez Państwa pieca, ale również zostaną wyposażone w wybrane zabezpieczenia.

Możliwość bardzo wszechstronnego wykorzystania dostępnych w ofercie KONT-DAR rozwiązań sprawia, że już wielu Klientów doceniło współpracę z nami, a proponowane w tej kategorii mobilne kotłownie na sprzedaż lub wynajem to opcja, z którą warto się zapoznać. Są to bowiem kontenery pozwalające na stworzenie funkcjonalnego zaplecza technicznego, w którym umieścić można urządzenia grzewcze dostarczające ciepło do sąsiadujących budynków.

Kotłownia mobilna – funkcjonalne i bezpieczne rozwiązanie

Sprzedawane i wynajmowane przez nas kotłownie doskonale sprawdzają się w swojej roli ze względu na funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Są to konstrukcje solidne, stabilne, odporne na obciążenia i wytrzymałe, które bardzo dobrze opierają się działaniu niekorzystnych czynników mechanicznych oraz atmosferycznych. Co więcej, zbudowane z elementów stalowych i posiadające odpowiednią izolację ścian oraz sufitów, pozwalają na stworzenie wewnątrz warunków optymalnych do przechowywania kluczowych elementów instalacji grzewczej. Tym samym nie trzeba martwić się o zawilgocenie, a także negatywny wpływ niskich lub bardzo wysokich temperatur na przechowywany sprzęt.

Zakup czy wynajem mobilnych kotłowni kontenerowych – co bardziej się opłaci?

Tak naprawdę każda z tych opcji ma swoje zalety. Wynajem z pewnością sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest jedynie tymczasowe zapewnienie przestrzeni dla infrastruktury grzewczej i po prostu nie opłaca się inwestować w zakup modułu na własność. Za to kontenerami mobilnymi na sprzedaż najczęściej interesują się osoby, które z różnych względów nie mogą w swoim obiekcie zamontować urządzeń grzewczych i poszukują solidnego, systemowego rozwiązania.

Mobilne kotłownie kontenerowe – sprzedaż i wynajem

Rozwiązania prezentowane w tej kategorii mogą być w pełni dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klientów, co jest zdecydowanym atutem naszej oferty. Decydując się na tego typu przenośny moduł od KONT-DAR z pewnością się nie zawiedziesz – zachęcamy do kontaktu i złożenia zamówienia!

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818