Kontenery przeciwpożarowe

Zapewnienie optymalnej ochrony w zakładach produkcyjnych, przetwórniach czy firmach, w których na co dzień wykorzystuje się materiały niebezpieczne, to priorytetowe zadanie określone obowiązującymi przepisami. Nie dziwi więc fakt, że aby skutecznie wydzielić miejsce składowania odczynników łatwopalnych czy żrących, wielu przedsiębiorców decyduje się na wykorzystanie do tego celu mobilnych kontenerów przeciwpożarowych wykonanych z elementów klasyfikowanych jako nierozprzestrzeniające ognia (NRO).

Magazynowanie materiałów niebezpiecznych – kontenery przeciwpożarowe od KONT-DAR

Od lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania doskonale sprawdzające się w niemal każdej branży. Kontenery przeciwpożarowe do magazynowania substancji niebezpiecznych są konstruowane z komponentów klasyfikowanych jako NRO. To oznacza, że znajdująca się w wykorzystywanych do ich budowy płytach warstwowych izolacja jest ognioodporna, czyli nierozprzestrzeniająca ognia. Tym samym, nawet w przypadku jego zaprószenia, ryzyko rozprzestrzenienia znacząco się zmniejsza. System ten zaprojektowany został tak, aby minimalizować negatywne skutki pojawienia się ognia zarówno wewnątrz pawilonu, jak i na zewnątrz, dając dodatkowy czas na ewentualną ewakuację.

Dlaczego opłaca się wybrać kontenery przeciwpożarowe od KONT-DAR?

Ponieważ doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, a także posiadamy fachową wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i budowania pawilonów magazynowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie pomóc Państwu w doborze optymalnych rozwiązań. Tym samym przygotowane na zamówienie kontenery przeciwpożarowe z elementów klasyfikowanych jako nierozprzestrzeniające ognia (NRO) doskonale sprawdzą się w swojej roli na terenie Państwa przedsiębiorstwa. Umożliwią bowiem składowanie wielu materiałów niebezpiecznych, np. żrących substancji chemicznych lub surowców, których kontakt ze źródłem ciepła może grozić wybuchem. Co więcej, ze względu na stosowane przez nas rozwiązania do pawilonów tego typu dostęp mają jedynie uprawnione osoby, a to stanowi ich dodatkowy atut.

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818