Kontenery przemysłowe

Specjalnością naszej firmy jest przygotowywanie dla Klientów rozwiązań, które w 100% spełniają ich indywidualne oczekiwania.


Specjalnością naszej firmy jest przygotowywanie dla Klientów rozwiązań, które w 100% spełniają ich indywidualne oczekiwania. Zajmujemy się projektowaniem, produkowaniem oraz adaptacją kontenerów w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom naszych zleceniodawców. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi kontenery:

line2

Ponadto naszym Klientom dostarczamy również budki wartownicze i stróżówki. Jako doświadczony producent kontenerów oferujemy możliwość przygotowania rozwiązań niestandardowych o dostosowanych do konkretnych potrzeb wymiarach oraz indywidualnym stopniu wykończenia. Ze względu na swoją praktyczność największym zainteresowaniem cieszy się oferowany przez nas kontener biurowy i magazynowy. Poza rozwiązaniami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb, proponujemy Państwu także wynajem klasycznych pawilonów.

Jeżeli potrzebują Państwo zaplecza biurowego lub praktycznego pomieszczenia do innych celów, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

line2

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ:

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818