Wynajem, transport kontenerów

Główną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że pracownicy budowy zyskują profesjonalne zaplecze i odpowiednie warunki pracy

W celu uzyskania informacji na temat TRANSPORTU I WYNAJMU zadzwoń 501 192 747 lub napisz e-mail: wynajem@kontdar.pl

Podmiotom gospodarczym – wykonawcom, którzy często zmieniają miejsce pracy oraz inwestorom zajmującym się realizacją budów domów jednorodzinnych, oferujemy wynajem kontenerów. Główną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że pracownicy budowy zyskują profesjonalne zaplecze i odpowiednie warunki pracy. Dzięki temu nie mają problemów z Państwową Inspekcją Pracy. Inwestor osiąga również korzyści finansowe, wynikające z oszczędności pieniędzy przeznaczonych na zakup obiektu. Zapewniamy kompleksową obsługę – dbamy o to, by transport był dostosowany do panujących warunków terenowych.

Transport kontenerów jest dziedziną nieodłącznie zwiazaną z naszą branżą z uwagi na ładunek wielogabarytowy . Większosć prac zwiazanych ze spedycją kontenerów wykonujemy za pomocą własnego sprzętu .W przypadku realizacji większych przedsięwzięć prowadzonych na terenie całego kraju posiłkujemy się zaprzyjaźnionymi firmami transportowymi mogacymi posiadać ładunki powrotne , co pozwala na obniżenie kosztów .

Do wykonywania zadań transportowych używamy samochodów ze sztywną platformą ładunkową , samochodów wyposażonych w urządzenia dźwigowe oraz samochodów z platwormą niskopodwoziową w szczególnych wypadkach korzystamy również z dźwigów z dużymi wysięgami.

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

Wynajem kontenerów i transport

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818