Kontenery rozdzielnie

Nasze rozwiązania cenione są za możliwość wszechstronnego wykorzystania w różnych obszarach przemysłu. Kontenery techniczne prezentowane w tej kategorii to modele, które doskonale sprawdzają się jako elektryczne rozdzielnie oraz sterownie. Ze względu na solidną konstrukcję, mobilność oraz fakt, że do odpowiednio zabezpieczonego modułu tego typu nie dostaną się nieuprawnione osoby sprawia, że jest to opcja niezwykle popularna w branży teletechnicznej.

Teletechniczne kontenery – rozdzielnie elektryczne zasilające infrastrukturę w ofercie KONT-DAR

Nasi Kontrahenci cenią sobie modułowość, mobilność oraz funkcjonalność oferowanych rozwiązań. Nie bez znaczenia są również relatywnie niskie koszty związane z realizacją inwestycji – przygotowaną na zamówienie rozdzielnię prądu lub sterówkę wystarczy posadowić w wybranym miejscu, bez konieczności wykonywania fundamentów lub uzupełniania infrastruktury o elementy murowane. Całości dopełnia odpowiednia termoizolacja zabezpieczająca wnętrze przed przenikaniem wilgoci oraz drastycznymi wahaniami temperatur.

Mobilne rozdzielnie prądu i kontenery sterownie na zamówienie

Wieloletnie doświadczanie w adaptacji kontenerów na moduły techniczne sprawia, że naszym Klientom możemy zaoferować zarówno obiekty uniwersalne, jak i te przygotowane na indywidualne zamówienie. W zależności od oczekiwań, możliwe jest ich wyposażenie w drzwi, okna oraz przegrody wewnętrzne w wyznaczonych przez Klienta miejscach, a realizowana zgodnie z Państwa wytycznymi sterownia lub mobilna rozdzielnia prądu zasilająca okoliczną infrastrukturę doskonale sprawdzi się w swojej roli.

Kontenery zasilające i sterówki – adaptacja modułów dla branży teletechnicznej i elektrycznej

Są niezastąpione w budowaniu funkcjonalnej, mobilnej infrastruktury elektrycznej zasilającej np. plac budowy. Dobrze też zabezpieczają instalację elektryczną lub urządzenia podłączone do prądu przed dostępem nieuprawnionych osób oraz przed działaniem niekorzystnych czynników co sprawia, że ich zakup to świetna inwestycja – zapraszamy!

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45

Kontenery

info@kontdar.pl
+48 510 210 113

WYNAJEM KONTENERÓW 

wynajem@kontdar.pl
+48 501 192 747

Adaptacje kontenerów morskich

KONTENERY EVENTOWE

adaptacje@kontdar.pl
+48 509 115 818