Kontenery eventowe


Oferowane przez nas kontenery eventowe na wynajem stanowią atrakcyjną ofertę dla klientów biznesowych zorientowanych na częstą organizację różnego typu imprez.
Solidna konstrukcja doskonale znosi intensywne użytkowanie, natomiast przestronne – pozbawione wewnętrznych podpór wnętrze – zapewnia odpowiednią ilość miejsca dla przygotowania wydarzeń. W zależności od przewidywanej liczby uczestników, można łączyć poszczególne moduły, zapewniają przestrzeń dla kameralnych wydarzeń, jak i dużych imprez.

Dużym atutem kontenerów eventowych jest łatwość ich przewiezienia. Konstrukcje można w prosty sposób i szybko dostarczyć na wskazane miejsce. Jednocześnie zapewniają szereg możliwości w zakresie posadowienia. Obiekty mogą zostać postawione na dowolnym miejscu przy względnie równym terenie. Ponadto konstrukcje utrzymane zostały w nowoczesnej estetyce.

Nasza firma zajmuję się zarówno wynajmem jednostek eventowych jak również produkcją tego typu obiektów na indywidualne zamówienia klientów. 

 

Kontener Eventowy – EVENT BOX 

 

Jest to jednostka wystawiennicza o powierzchni właściwej przyziemia ok. 14,7m2. Dzięki rozkładanym trzem ścianom bocznym możemy uzyskać niemal 41m2 powierzchni użytkowej. 

EVENT BOX wyposażony jest również w taras górny znajdujący się na jego dachu oraz komunikację schodową.  

Posiada niewielką przestrzeń socjalną dla obsługi, instalację elektryczną oraz oświetlenie LED. 

Istnieje możliwość dostosowania jednostki do indywidualnych potrzeb klienta zarówno pod względem brandingu jak i wyposażenia. 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

+48 509 115 818 

adaptacje@kontdar.pl

KONTAKT

KONT-DAR – MICHALSKI DARIUSZ
ul.Okólna 43E
05-270 Marki k/Warszawy
tel/fax 22 781-17-45